• Noi asigurăm liniștea Dumneavoastră!
  • Noi Asigurăm Liniștea Dumneavoastră!

DONARIS IS HERE WITH YOU

We help people to preserve and protect what they have earned, built, and the treasure. Our aim to be near when our customers will need us most. Throughout our activities, we strive to provide insurance products and services to meet the needs of individuals, families and businesses.

Manager marketing

Responsabilităţi principale:

  • Urmareşte prin toate acţiunile crearea şi promovarea unei bune imagini a Companiei si pentru produsele comercializate de aceasta:
  • Realizeaza cercetări de piata, prelucreaza datele obtinute si le transmite superiorului ierarhic pentru analiză;
  • Propune acțiuni de promovarea produselor de asigurare si asigura implementarea acestora;
  • Asigură asistenţă în organizarea şi promovarea de evenimente;
  • Asigurarea şi creşterea vizibilităţii companiei în piaţa de profil şi vizibilitate optima a materialelor promotionale si de promovare.

Cerinţe:

  • studii superioare finisate;
  • cunoaşterea limbii engleze – este un avantaj;
  • experienţă profesională de 1- 2 ani într-o poziţie similară;
  • cunoştinţe bune de operare PC MS Office;
  • promptitudine în îndeplinirea sarcinilor;
  • seriozitate, responsabilitate, implicare, corectitudine, lucru în echipă şi cooperare;
  • capacitate de analiză, sinteză şi identificare de soluţii.

Se oferă:

  • mediu de lucru confortabil în condiţii corespunzătoare;
  • salariu motivant;
  • pachet social integral.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV la adresa: mun. Chișinău, bd. Moscova, nr.15/7, anticamera, sau prin e-mail: office@donaris.md; fax: 022 265 713. Informații la nr. de telefon 022 265 711, 022 265 745.

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru interviu.

Companies of VIG Group